.

.

туш ролери OD :22mm туш кабина додатоци туш вратата тркала

туш ролери OD :22mm туш кабина додатоци туш вратата тркала

DEN 696.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


Бања соба макара Лак туш легура замав едно тркало туш кабина додатоци за бања лизгачки вратата виси тркала 8pcs/set US$ 22.00 /многу
парчиња / многу
туш вратата rolr ле OD 25ММ туш кабина додатоци тркало макара лизгачки вратата US$ 22.00 /многу
парчиња / многу
Бања соба макара OD 23 MM Лак туш легура замав едно тркало туш кабина додатоци US$ 22.00 /многу
парчиња / многу
туш ролери OD : 27 MM туш кабина додатоци најлон pulleys US$ 22.00 /многу
парчиња / многу
Тркала diameter19mm Стакло туш вратата ролери тркало макара лак бања туш круг замав круг US$ 18.45 /многу
парчиња / многу
исклучете 8pcs туш вратата rollerwheel дијаметар : 27mm US$ 15.30 /многу
парчиња / многу
4 пара може да се прилагоди со Висок квалитет најлон туш вратата ролери.sheave тркала US$ 18.00 /многу
пара / многу
4 pairscan се прилагоди Висок квалитет најлон туш вратата ролери US$ 15.60 /многу
пара / многу
Почитувани клиенти, добредојдовте на нашата продавница, ви посакувам пријатен шопинг тука!
стоковните параметри Име на производ : Бања соба макара главен материјал : Најлон + + цинк легура +челик вратило Површински третман : abs electroplating Manufactuer : HUICI
ДО ролери и надолу ролери треба купи заедно !
8pcs=UP roller 4pcs+4pcs надолу ролери
Ако сакате да брод наредби од страна на кина пост воздух mail за заштеда на товар,ве молиме прифатете го неговиот време на испорака : 7-30 дена или повеќе,во зависност од дестинацијата или други фактори; Ако е потребно итно,ве молиме изберете EMS,DHL,UPS-от,ТНТ,Fe Dex за превозот

Главните својства

Отворен Стил:
Лизгање
Рамка Материјал:
Алуминиум Легура
Рамка Стил:
Со Рамка
боја:
Бела
Обликот:
L-тип
Рамка Површина По Завршувањето:
Бранеа
Материјал:
Калено Земјата Стакло
Број На Модел На:
22mm
Стакло Дебелина:
4mm-6mm
is_customized:
Yes

Избор на купувачот