.

.

Мобилен Телефон Носителот на Планината Tripod Заградата Адаптер Клип за iPhone 6 Плус 5S за Samsung S6 S5 S4 за Sony, LG, Nokia Камера

Мобилен Телефон Носителот на Планината Tripod Заградата Адаптер Клип за iPhone 6 Плус 5S за Samsung S6 S5 S4

DEN 480.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


Мобилен Телефон Носителот на Планината Tripod Заградата Адаптер Клип за i Phone 6 Плус 5 S за Samsung S6 S5 S4 за Sony, LG, Nokia Камера
1. 100% Сосема нов и висок квалитет.
2. Стандард завртката им овозможува на различни tripod да се монтира
3. Бесплатни Случај Ѕвезда Видиме Торба и tripod не е вклучена
Пакетот вклучува : 1 x Преносни и прилагодливи Планината Носителот

Главните својства

Бренд Име:
FotoPal
Број На Модел На:
Мобилен Телефон Држачот За Монтирање
Материјал:
Алуминиум
Употреба:
Дигитална Камера
Пакет:
Yes
Тип:
држачот за монтирање

Избор на купувачот