.

.

НАЈСИЛНИТЕ Про Вертикална L Тип Заградата Tripod Брзо Ослободување Плоча База Зафат Рачка За Fujifilm за Fuji X100F X100-F Дигитални Camer

НАЈСИЛНИТЕ Про Вертикална L Тип Заградата Tripod Брзо Ослободување Плоча База Зафат Рачка За Fujifilm за Fuji

DEN 1391.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Функција 100% Сосема Нов!! Висок Квалитет!! Брзо ослободување L-заградата & камера контрола прилагодено за Fujifilm X100 F, компатибилен со Arca-Швајцарски stardard, и X100 F основна плоча и вертикална плоча се 100% компатибилни со РПС лост-стегач за ослободување! Опис LB-X100 F карактеристики на монтажни дизајн, основна плоча и вертикална плоча лесно може да се расклопуваат и составуваат да ги собере различни снимање искуство. Основната плоча има резервирано екстра 1/4"-20 навој монтажа дупки и отвор за врвца за дополнителни функции. Со контрола за работењето на пригоден начин. Компатибилност : Starndard Arca-Швајцарски dovetails, компатибилен со Arca Швајцарија, на РПС, кирк, Wimberley, Markins, Sunwayfoto, Benro, Сури, Fotopro.. брендови, со ШТО stardard. Материјал & Изработка : мала тежина авијација ниво 6061 T6 Алуминиум, изработени од прецизност ЦПУ. Пакет се вклучени 1 x Брзо ослободување L-заградата за X100 F 2 x Клуч

Главните својства

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
X100
Бренд Име:
Manbily
Големина:
114X52X85MM
Материјал:
Алуминиум

Избор на купувачот