.

.

Оригинални Нови Пристигнување 2018 Adidas СП ЕЛЕМЕНТ ТРКА W Жените Трчање Патики

Оригинални Нови Пристигнување 2018 Adidas СП ЕЛЕМЕНТ ТРКА W Жените Трчање Патики

DEN 4095.00 DEN 5318.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ние не сме одговорни за било товар на врати чевли на погрешна големина на кои се избрани од страна на себе си.
Ве молиме Изберете ја Соодветната НИ Големина во Зависност од Должината на Вашите нозе и По Големина на Табелата. Покрај тоа, нормално е дека чевли имаат малку verflow лепак, чевли во шалтери, исто така, имаат овој проблем. Повратни информации : Позитивна повратна информација(5 ѕвезди) е многу важен за нас , ве молиме размислете два пати пред да замине повратни информации.00 забава по добивање на чевли .Јас f имате било каков проблем, ве молиме навремено контактирајте со нас, ние ќе ви послужи веднаш.Чевлите "големина е според чевли' јазик. Ако имате било какви прашања, слободно контактирајте со нас.Производите што се продаваат се 100% оригинални.
КУПУВАЧОТ ЧИТАЊЕ
Плаќање : во Моментов, што може да се плати од страна на QIWI, Western Union, Виза и Boleto. Бидејќи на светлината во различни средини, различно екраните, и други причини, веројатно ќе има малку хроматските аберации помеѓу сликата и производ.Иако оригиналната кутија ќе се зголеми на превозна цена, бидејќи на неговата тежина и волумен.Ако производот бил носи,жал ми е што не можат да обезбедат враќање и замена услуга, бидејќи тоа влијае и на средно продажба,ве молиме да се разбере. Враќање&Наплата : Враќање и замена се прифатени во рок од 7 дена откако ќе го примите чевли пред носење. Ние рефундирање на вашите пари или брод ќе друг пар на точната големина, по што се добива вратени чевли.

Главните својства

Чевли Големина:
4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Трчање
спортски тип:
Други
Пол:
Жените
Датум На Издавање:
Други
Број На Модел На:
DB1481
Функција:
Амортизирање
Горниот Материјал:
СТП+Ткаенина
Функција:
Дише
Горната Висина:
Ниска
Затворање Тип:
Чипка-Up
Технологија:
dmx
Применливи место:
Хард Суд
Бренд Име:
Adidas
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
За Растојание:
5КМ
Ниво На Пракса:
Почетник
Insole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума

Избор на купувачот