.

.

Бесплатен Превозот Пластични Малку Мечка Во Облик На Слатки Колачиња Bakeware Кујна Декорација Алатки Фондан Торта Сечење Мувла

Бесплатен Превозот Пластични Малку Мечка Во Облик На Слатки Колачиња Bakeware Кујна Декорација Алатки Фондан

DEN 130.00 DEN 141.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

исто така можете да изберете и други Изразат Comapny како : DHL, Fedex, EMS, UPS-от. Ве молиме бидете сигурни дека ќе имате валидна потврди сметка пред наддавање
Сите Плаќања мора да биде Потврден (Испорака и наплата адреси мора да одговара)Плаќање потребно е во рок од 7 дена од денот на аукцијата завршува
Не-плаќање спор автоматски ќе се отвори ако целосна исплата не е примено по 14 дена од денот на аукцијата.
ако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела)
на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет.
Трговија на големо : ние ќе брод од DHL ,UPS-от ,EMS или други брзо express (бесплатно), Ќе купуваат повеќе ,ќе ви даде повеќе попуст.
Но ние не си дозволат поштенски преку има компании, затоа не можете да се плати за
доплата ,ви благодариме за вашиот вид разбирање!
1.
Ние не сме одговорни за било царинење трошоци
Ние остави позитивен фидбек за вас по добивањето на плаќање.DOA предмети ќе бидат разменети или вратени кога вратени.
Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 точка 2 точка ниска или да се отвори било која спорови, ве молиме да ни даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби
.
Превозот
1. И
по примените предмети, ако сте задоволни со предмети, ве молиме оставете
мене позитивни повратни информации.По пакетот се испрати надвор,тоа не може да се контролира од страна на нас,
тоа многу зависи од меѓународна шпедиција ,искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо ,ако ја имаат одредено задоцнување,ние ќе се обидеме потрудиме помош ќе можете да ги споделите со нас.

Главните својства

Бренд Име:
BEIGUAN
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Пластични
сертификација:
CE / ЕУ
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
04071
Тип:
Торта Алатки
Тип:
Торта Алатки
боја:
Случајно
Тежина:
За 80g
is_customized:
Yes

Избор на купувачот