.

.

10-инчен Не-стап Bakeware Broadside Тост Кутија Совршен Тесто Nonstick Голем Леб Домашен Леб, Колачи Тавата за Печење Bakeware BM-004

10-инчен Не-стап Bakeware Broadside Тост Кутија Совршен Тесто Nonstick Голем Леб Домашен Леб, Колачи Тавата за

DEN 1077.00 DEN 2111.04

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на Ali Express!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ние само брод да се потврди цел адреси. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
10-инчен Не-стап Bakeware Broadside Тост Кутија Совршен Тесто Nonstick Голем Леб Домашен Леб, Колачи Калап за Печење Bakeware BM-004
Спецификации : • Тип : Торта/Јајце Курва Мувла • Материјал : Јаглероден челик • Карактеристики : отпорни на Топлина, со голема сила, не-стап,трајни, и заштеда на енергија • Големина : 10 инчен • Дизајниран за изработка на торта,леб,тост и така натаму.

Главните својства

Тип:
Печење & Тесто Алатки
сертификација:
ФДУ
Печење & Тесто Алатки Тип:
Торта/Јајце Курва Мувла
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Suncity
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
BM-004

Избор на купувачот