.

.

Трговија на големо Силиконски калап K408 Мини музика Забелешка форма Фондан торта мувла Декорација мувла

Трговија на големо Силиконски калап K408 Мини музика Забелешка форма Фондан торта мувла Декорација мувла

DEN 314.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Целосна веднаш наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба во рок од 7 дена до нашето место.
* 100% сосема нов и во добра состојба .
*Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
* Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож . Ние ќе брод на вашиот оставајќи адреса, ве молиме бидете сигурни дека тоа вашата адреса за е точно.
* Оценка на температура : - 40 centigrade на +210 centigrade . Предмети ќе се испраќаат преку Кина пост регистрирани воздух mail или Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( по ваш избор ) ; тоа обично трае околу 15-60 дена за сад, Европа и во други место во целиот свет. Други земји : 30-55 работни дена. Предмети кои ќе купат вкупниот износ над $200, ние ќе го испрати со ЕМС или DHL, Тоа ќе стане многу повеќе брзо. Ако има било какви проблеми, можете да контактирате со нас, ние ќе ги реши проблемите побрзо додека не се задоволни.
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1.
♥ Јас ќе најдете повеќе и повеќе убави калапи за да споделите тука ♥
Ви БЛАГОДАРИМЕ за вашата поддршка !!!
Надеваме дека можеме да соработуваат едни со други за долго време.
* Лесно е за Користење и Чистење.
од Кина. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Вашиот драг пријател :
Џон Младите.
Повратни информации :
Ние искрено се надеваме дека ќе може да ни даде добар фидбек.
Се враќа :
Ние обезбедуваме бесплатен 7 ДЕН ГАРАНЦИЈА за оваа точка и ние нудиме една замена или враќање на парите, но сите се врати превозот на трошоците се на одговорност на купувачот.

Главните својства

Тип:
Торта Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ,CE / ЕУ,SGS
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
lanhaidun
Сексуално Сугестивна:
No
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
K408
Непристојни Слика:
No

Избор на купувачот