.

.

1 buc во Облик на Цвет Притиснете Мувла moule силикони Торта Декорација Фондан Силиконски Калап JH004

1 buc во Облик на Цвет Притиснете Мувла moule силикони Торта Декорација Фондан Силиконски Калап JH004

DEN 87.00 DEN 91.20

Износ
Во форма достапна за нарачката


Се враќа :
1.
Ако имате било какви проблеми или предлози во вашиот купување, можете да ни e-mail и ние ќе се потрудиме да ви помогне. Внимание : да се Чува далеку од оган, гас рерна и ножеви. Бесплатен превозот за повеќето земји од целиот свет;
2.
Повратни информации и Преглед :
Драги пријатели, бидејќи ја вашата повратна информација е многу важно за нас, ние искрено ви посакувам да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода.
Други Политики :
1. Обновливи мувла со не-стап и добра форма;
5. Било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме ни e-mail и вашиот е-мејл ќе се одговори во рок од 1 работен ден. Ви благодариме за вашето разбирање. Бренд нови со добра состојба;
3. Општо земено, вие ќе го добиете на вашиот предмет, во рок од 15 до 60 дена и според вашата локација, ако се уште не го добиете вашиот објект повеќе од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе го реши проблемот за вас. Ние исто така нудиме замена или враќање на парите, но, превозот на трошоците мора да бидат платени од страна на купувачот.
Доколку ви се допаѓа нашата предмети, ве молиме додадете нашата продавница на вашата омилена листа.
Слики :
Превозот :
1. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ние ќе испраќате нови производ периодично.
Уживајте во вашата шопинг во нашата продавница и да имате убав ден.

Главните својства

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
BAKMAS
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
ФДУ
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
JH004
Тип:
фондан алатки
Обликот:
Мини силиконски Калап
Торта Алатки Тип:
Габи,
сертификација:
ФДУ
Материјал:
храна одделение силиконски

Избор на купувачот