.

.

10pcs 1 Pacifier Suspender Клипови, Marrywindix Pacifier Клипови за Правење Pacifie Метал Suspender Paci Pacifier Клипови

10pcs 1 Pacifier Suspender Клипови, Marrywindix Pacifier Клипови за Правење Pacifie Метал Suspender Paci Pacifier

DEN 239.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Карактеристики на производот Ова е за Starter Pack 1" метал алигатор/suspender клипови со квадрат отворање одлична за правење на pacifier носители, лигавче клипови, играчка носителот, шиење и панделка занаети. Тие имаат грабање заби кои ќе се обезбеди цврсто. 25мм метал suspender клипови Тие се 1 5/8inches долго и 5/8 инчи широка. Циклусот за одржување на лента е 1 инчен низ. Обично, 3/8 инчи да се 7/8 инчи лента се користи за да се направи pacifier носителот, лигавче клипови или играчка носители со овие алигатор клипови но овие клипови може да се одржи до 1 инч лента. Пакетот Вклучува : 10pcs pacifier suspender клипови Ова е за 10 (педесет) доведе слободни 1" метал (никел позлатен) suspender клипови со правоаголник пластични инсерти
Ве молиме прочитајте го пред да го купите
ВАЖНО
а). Објектот ќе биде прогласен на ниска вредност да им помогне на купувачите се избегне увозни давачки. Во повеќето случаи, купувачите нема да се оданочува од страна на царината. Но, ве молам да се напомене дека купувачот е одговорен за било увозни давачки и локални даночни доколку постои каква било.
б). Ние работиме напорно и паметни да ги исполни вашите барања. Но, ако имате било каков проблем при примање на пратката, ве молиме контактирајте не преку порака или Трговија со Датот. Ние ќе се вратам на вас во 24 часа и да работат со вас, додека не се задоволни. Ве молиме НЕ се отвори спор пред да комуницира со нас.

Главните својства

Тип На Производ:
Токи
Метал Тип:
Железо
Употреба:
Чанти,Облека,Појаси
Техника:
позлата
Функција:
доведе слободни
Материјал:
Метал
Обликот:
U-Форма
Тока Тип:
Клипот Токи
Производи Тип:
suspender клипови
Материјал:
метал-rion
Големина:
25mm

Избор на купувачот