.

.

20pcs / многу Качување Затворач Пластични Затворач Тока Ранец Fastener Воена Додатоци Црна / Војска Зелена / Brown / Каки

20pcs / многу Качување Затворач Пластични Затворач Тока Ранец Fastener Воена Додатоци Црна / Војска Зелена /

DEN 570.00 DEN 600.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

20pcs / многу Качување Затворач Пластични Затворач Тока Ранец Fastener Воена Додатоци Црна / Војска Зелена / Brown / Каки 2017031701 Материјали : најлон челик
Карактеристики : D : D-тип тока со molle системот за да се репродуцира или други додатоци користи, интеграција на слушалки, чаши, суб-пакет на услуги, итн., максимална максимален напон од околу 90 KG.
Надворешниот дијаметар : околу 5cm широк и 3,7 см (вратило страна) дебелина од околу 1.1 cm
Внатрешен дијаметар : за 3.6 см широк 1.35 cm
Картичка должина од околу : 2.5 cm за 25mm во рамките на лента
Имплементација на стандардот : КК / T 318-1999

Главните својства

Тип На Производ:
Токи
Обликот:
овална
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека,Појаси
Техника:
Обложени
Пластични Тип:
Најлон
Број На Модел На:
2017031701
Тока Тип:
Прстени
Функција:
mountaineering тока
Материјал:
Пластични
Декорација:
Други
Големина:
5*3.7*1.1cm

Избор на купувачот