.

.

бесплатен превозот Жените Облека лето стил фустани чиста свила chiffon ткаенина флорални шема за шамија блуза SF-BP25

бесплатен превозот Жените Облека лето стил фустани чиста свила chiffon ткаенина флорални шема за шамија

DEN 780.00 DEN 974.40

Износ
Во форма достапна за нарачката


Функција : Чиста свила Лето фустани, Цветни шема Неверојатни боја
Име : бесплатен превозот Жените Облека лето стил фустани 100% чиста свила chiffon ткаенина флорални шема за шамија блуза
Точка бр. SF-БП 25
Материјал : 100% свила chiffon ткаенина
Боја : Како слики,
Ширина : 135cm/53.15"
Тежина : 32g/md
Употреба : се Разделуваат,да се облекува, вечер фустан, кратки ракави, Бохемски фустан, здолниште, свила марами,итн.
Трговија на големо : ве Молиме контактирајте со нас за промет на големо цена
Акции : Ние, исто така, ги продаваат во Кина,па ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате во случај тоа е надвор од акциите,ви благодарам.
Свила За Нега На Настава
· Рачно перење, или машина за миење ладно во деликатна циклус, одделно од други предмети.
· Висат сува, или ладен воздух машина сува.
· Ве молиме не го изложувајте свила под силно сонце.

Главните својства

Материјал:
100% Свила
Функција:
Дише
Техника:
Ткаени
Тип:
Chiffon Ткаенина
Стил:
Обична
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Печатени
Ширина:
135cm
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)

Избор на купувачот