.

.

ЛАВ&LIN Увезени Црна Шафран Влакна Отпорна Ткаенина Пролет И Есен Облечи Панталони 50cm

ЛАВ&LIN Увезени Црна Шафран Влакна Отпорна Ткаенина Пролет И Есен Облечи Панталони 50cm

DEN 239.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

ние ќе го задржува правото да complaim.
Ние можеби се направи грешка,cos ние сме САМО humen,Ние ќе се одговорни за секоја цел,Но ве молиме контактирајте со нас, прво ако кој било проблем.
Ве молиме контактирајте со нас ако Не сте задоволни со објектот по прими. 15-20 работа дена побрзо од Кина Пост Mai
Ние не прифаќаме акција на блиски цел без какви било преговори.
Ако сакате да ја размена на неисправни или погрешно превозот предмети,ве Молиме контактирајте со нас во времето
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Ние го избере Кина Пост Воздух Mail/Ali Express Стандард за Испорака(зависи од локацијата и тежина) за испорака за Слободни Превозот времето за Испорака зависи од локалните поштата,околу 30 работни дена.
Ако сте задоволни со нашата предмети,ве молиме оставете ни 5 ЅВЕЗДА ПОВРАТНИ информации.
Ве молиме проверете производ информации да се види тежина,Ширина,Материјални информации.
Ние Не прифаќаме никакви негативни повратни информации, без каква било комуникација.
Ве молиме да погледнете во моите повратни информации,Ние се обидат најдобро да се услуга за вас
Ве молиме контактирајте не со било какви прашања или прашањата.Или Можете да побарате од нас точниот датум.Подолу Систем датум Не е точно. Можете да изберете побрза испорака линија,дополнителна наплата зависи од пакет тежина.
Преку Aliexpress messaging system
Ние ќе обично се одговори на сите прашања/прашањата на ист ден
.
Сериозни Купувачот Само,ве Молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите терминот
Ние секогаш имаат за цел да понуди прва класа на услуги на клиентите.

Главните својства

боја:
Црна
Техника:
Ткаени
Шема:
Печатени
Материјал:
100% Rayon
Тип:
Poplin Ткаенина
Функција:
Дише
Тип На Производ:
Органски Материјал
Ширина:
check info
Стил:
Plaid

Избор на купувачот