.

.

бесплатен превозот Дебел памучна крпа платно перница цртан филм четири групи на завеси, троседот ткаенина ткаенина DIY рачно изработени на платно

бесплатен превозот Дебел памучна крпа платно перница цртан филм четири групи на завеси, троседот ткаенина ткаенина

DEN 745.00 DEN 810.24

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.ако нешто не можете да најдете во нашата продавница ,ве молиме да се чувствуваат слободни да не информира нас ,ние ќе извори за вас
Посакуваме да имате пријатен шопинг во нашата продавница ,ако било какви прашања или ви требаат повеќе детали ,само се чувствуваат слободни да контакт со нас.
Answer : ___________________________ Note :
Сите ткаенини се скрати со рака.
ПРОИЗВОД СЦЕНАРИЈА
ширина : 150cm
Тежина : околу 400g
Елемент : 100% памук
Примена : Завеси, tablecloths, перници, перничиња, софа поставува на маса тркачи, placemats, рака DIY итн.
По миењето на ткаенина помек и ќе се намали за 2% . FEDEX, DHL,тоа ќе ве чини 7-9working дена во нормален
3,Ние ќе бидат одговорни за Кина царинската проблем и купувачот треба да биде одговорен за дестинација царинската проблем
F eedback :
1,Ако не сте задоволни со нашите производи ,ве молиме контактирајте го повторно со нас да се разменат за нови објекти за
2,Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Поради разликите во компјутерски монитори, вистинските бои може да се разликува малку од оние што се прикажани. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. ве молам, прости ми, ви благодарам.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или непријателски повратни информации.
Забелешка :
Ние исто така снабдување one-stop набавка на услуги за нашите клиенти .

Главните својства

Техника:
Ткаени
Тип:
Poplin Ткаенина
Материјал:
Полиестер / Памук
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Печатени
Плетени Тип:
Искриват
Функција:
Против Пролизгување
Ширина:
150cm
Стил:
геометрија
Nonwoven Техника:
Печатени

Избор на купувачот