.

.

10*15cm Чувствува Ткаенина Полиестер Ткаенини За Везана Diy Шиење рачно изработени Не-плетени Крпа Felts Занает Ткаенина Fieltro Feltro

10*15cm Чувствува Ткаенина Полиестер Ткаенини За Везана Diy Шиење рачно изработени Не-плетени Крпа Felts Занает

DEN 236.00 DEN 277.44

Износ
Во форма достапна за нарачката


Чувствував Полиестер Ткаенини Nonwoven Ткаенина Везана Diy Игла за Шиење рачно изработени Не-пациентот се Чувствува Ткаенина Fieltro Feltro
Новиот Објект Промоција! 100% Најниска Цена во Aliexpress!
10*15cm Чувствува Ткаенина Полиестер Ткаенини За Везана Diy Шиење рачно изработени Не-плетени Крпа Felts Занает Ткаенина Fieltro Feltro
1 MM 100% Полиестер Чувствува Ткаенина
1. Материјал : 100% полиестер
2. Големина : 10 x15 cm/4"x6"
3.Дебели : 1 MM
4. Пакување : 40 парче/Многу со Бесплатен ПОДАРОК
5. Боја : Црна
Погоден за кукла крпа и многу други шиење занаети.
Answer : ___________________________ Note : Сите ткаенини се скрати со рака. Објектот може да ја напушти суровини раб, и може да се 1-2cm отстапување постои. Поради разликите во компјутерски монитори, вистинските бои може да се разликува малку од оние што се прикажани.

Главните својства

Ширина:
10*15CM
Тип:
Velveteen Ткаенина
Техника:
Nonwoven
Велур Ткаенина Тип:
Чувствував
Nonwoven Техника:
Игла-Удирани Со Тупаници
Бренд Име:
CMCYILING
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Обична Обоена
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
100% Полиестер
Стил:
чувствував ткаенина
Плетени Тип:
Игла удирани со тупаници не-плетени ткаенини
боја:
Црна
Големина:
10*15cm
ГОЛЕМИНА во:
4x6
is_customized:
Yes
Пакет:
40 парче
Дебелина:
1 мм

Избор на купувачот