.

.

Nabi Памучна ткаенина на платно Комбинација Ткаенини од страна на метар Ткаенина за шиење за мебел Цвеќиња 50*72cm

Nabi Памучна ткаенина на платно Комбинација Ткаенини од страна на метар Ткаенина за шиење за мебел Цвеќиња 50*72cm

DEN 154.00 DEN 192.48

Износ
Во форма достапна за нарачката

Било оштетени или исчезнати објект. Ако постои било каков проблем со вашиот купување. Ве молиме имајте на објектот во првобитната состојба и да ги преземат фотографии како доказ за рефундирање на 5. Користи објект или вештачки штета е да не се прифаќаат.
Боја На Несовпаѓање
Разликите во боја може да се предизвика од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот,осветлување,припадност и сл ,Сепак, ако мислите дека објектот примена е во погрешна боја ве молиме контактирајте со нас. Замена ќе биде предаден по приемот на врати објектот.Нашата цена не вклучува даноци,ДДВ,или други скриени трошоци,Ако треба ни да се прогласи пакет како подарок или примерок со мала вредност да се обезбеди да се плати Минимален данок,ве молиме кажете ни,или ќе се прогласи за вистинската вредност .
Бои : како на сликата покажува. Задоволството на клиентите е многу важно за нас.
Цена
Добивката на објектите во мојата продавница се многу мали веќе ,за мали нарачки,ве молиме да не преговара за цената, Ако вашата цел е голема ве молиме контактирајте ме за цената и условите. Ако сте задоволни со нашите производи и Целата услуга, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и да го олеснат 5 ѕвезди за нас.текстил,памук ткаенини метар,ткиво на крпеница,етничка ткаенини,гроздобер ткаенина
Забелешка : ако цел повеќе од 1quantity,на ткаенина не ќе се намали. Ние не сме responsable за испорака неуспех поради погрешна адреса ќе оставиме да ни таму нарачување.

Главните својства

Големина:
50x72cm, 50x145cm
Бренд Име:
Nabi
Техника:
Плетени
Шема:
Печатени
Материјал:
100% Памук
Тип:
brocade ткаенина
Функција:
Еко-Пријателски
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Ширина:
72cm
Стил:
Обична
Велур Ткаенина Тип:
tilda,крпеница,scrapbooking,занает шиење проекти
Nonwoven Техника:
Ткаенини
Плетени Тип:
Ткаенини

Избор на купувачот