.

.

CF31 1 Двор Brocade Фустан Ткаенина Кинески Qipao Cheongsam Облека Ткаенини Кинески Свадба Brocade Ткаенина Емулација Свила Ткаенини

CF31 1 Двор Brocade Фустан Ткаенина Кинески Qipao Cheongsam Облека Ткаенини Кинески Свадба Brocade Ткаенина Емулација

DEN 382.00 DEN 749.28

Износ
Во форма достапна за нарачката

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Или, можете да изберете да имате замена. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.ние ќе испратени до вас, без сечење. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.

Главните својства

Материјал:
Rayon / Полиестер
Техника:
Ткаени
Ширина:
75cm
Стил:
Twill
Плетени Тип:
weft
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Печатени
Тип:
brocade ткаенина
Функција:
Анти-Mildew
Nonwoven Техника:
Бод-Спои

Избор на купувачот