.

.

Диносаурусите Памучна Ткаенина Комбинација Ткиво Ткаенина рачно изработени DIY Quilting Шиење Бебе&Деца Листови Фустан Материјал 2 парчиња/Многу

Диносаурусите Памучна Ткаенина Комбинација Ткиво Ткаенина рачно изработени DIY Quilting Шиење Бебе&Деца Листови

DEN 549.00 DEN 623.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ние сме собрани многу завеса valance завеси кои можат да се спречи комарец, бубачки, и лета.
Ако сакате continuou Намали, Pls контактирајте со нас. За далечински области, со 60days. Карактеристики : Еко-пријателски отпечатоци меки и удобни Погоден за торба, паричник, чанта, бебе облека и многу други шиење занаети. Големина : ве Молиме погледнете го и насловот (намалување од страна на рака, за грешка 1-3cm) 3.
Техника : Ткаени
Модел : Печатени
Функција : Еко-Пријателски
Тип На Производ : Други Ткаенини
Плетени Тип : Никој
Велур Ткаенина Тип : Никој
Дизајн : Како Се Покаже Слика
Густина : 133x72
Стил : Цртан Филм Серија
Функција : Дише & Еко-Пријателски
Материјал : Памук
Тип : Памук Ткаенини
Стил : 2 Styles
Nonwoven Техника : Никој
Материјал : Памук Ткаенини
Предиво : на 60-тите
Големина : 160cm*100cm / парче
1lot=2 Pieces(160cmx100cm) Секој Стил
Употреба : Quilting Крпеница
Употреба : Занаети Воздушните Кеси Перница Престилка Лист Перница answer : ___________________________ Note : Сите ткаенини се скрати со рака. Поради разликите во компјутерски монитори, вистинските бои може да се разликува малку од оние што се прикажани. Уживајте во морнарица завеси во попуст цена и бесплатен превозот на меѓународно ниво. И сите наши hands - free панел завеса се во евтина цена. Боја : бои, како слика покажува 4.Пакет Вклучувајќи : 1lot=2 Pieces(160cmx100cm) Секој Стил Секој дизајн 1 парче,НЕ може да одберете дизајн. Објектот може да ја напушти суровини раб, и може да се 1-2cm отстапување постои. Материјал : 100% Памук 2.

Главните својства

Ширина:
160CM
Техника:
Ткаени
Материјал:
100% Памук
Велур Ткаенина Тип:
Никој
Бренд Име:
FUYA
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Печатени
Функција:
Еко-Пријателски
Плетени Тип:
Никој
Nonwoven Техника:
Никој
Тип:
памучна ткаенина крпеница
Стил:
Диносаурусите
Стил:
2Styles како слики
Големина:
160cm*100cm / piece
Пакет:
1Lot=2pieces(160cmx100cm) Секоја Боја

Избор на купувачот