.

.

Telas Топла Продажба Јапонија се облекуваат/крпа Светло сина дрво отпечатоци водат свила сатен ткаенина 19mm 115*115CM Бренд 97% Mulberry Свила Ткаенини

Telas Топла Продажба Јапонија се облекуваат/крпа Светло сина дрво отпечатоци водат свила сатен ткаенина 19mm

DEN 1723.00 DEN 3446.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

80 /метар
Бесплатен Превозот high-end облека обичај свила georgette кадифени ткаенини за женска облека вечер gown собираат материјал за промет на големо US$ 25.30 /многу
3 метри / многу
Бесплатен Превозот Свила chiffon материјал 100% mulberry свила тенка здолниште крпа свила шамија chiffon кошула ткаенина трговија на Големо и мало US$ 23.60 /метар
.60 /метар
Бесплатен Превозот Везови Ткаенина Три-димензионални везови лето еден-парче облека голи боја чипка облека diy свила US$ 66.90 /метар
Топла Sales100% Чиста Свила Печатени Ткаенини 2013 Нова Мода Chiffon Зелена Синџири, Еден-парче Облека Облека Ткаенини трговија на Големо и Мало US$ 24.80 /метар
2014 свила кошула материјал фустан cheongsam еластична сатен мода шарени мрачно normic 100% свила ткаенини комбинација текстилни ткаенини US$ 48.58 /метар
Свила облека ткаенини за шиење silks cheongsam солидна боја 19 Ohm сатен multicolor tulle црвена чипка ткаенина рерна ткаенини чиста боја US$ 138.80 /метар
Луксузна 100% Charmeuse Mulberry Свила Чиста Сина Еластична Сатен Облека Ткаенини Сопствени Направени 2014 Сосема Нов Добар Квалитет Ткаенина US$ 39.90 /многу
3 метри / многу
Бесплатен Превозот Висок Квалитет 100% Свила Кадифени Завеси И Фустан Ткаенина Зелена Текстилни Ткаенини За Шиење Материјал трговија на Големо/Мало US$ 118.80 /метар
Бесплатен Превозот Нови Модни Луксузни Сомот Ткаенина Задебелување Темно Зелена Чипка Облека Есен Фустан Ткаенина трговија на Големо Ад Rtail ОЕМ US$ 29.90 /метар
Слободен Супер Восок Hollandais Ткаенини Материјал За Завеси Tulle Блуза Фустан од Свила Печатени Ткаенини За Комбинација Текстилни US$ 49.

Главните својства

Материјал:
100% Свила
Техника:
Ткаени
Ширина:
111CM
Тип:
Charmeuse Ткаенина
Стил:
Обична
Плетени Тип:
weft
Функција:
еластичен
Бренд Име:
POLIS
Шема:
Печатени
Тип На Производ:
Органски Материјал
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Велур Ткаенина Тип:
SM18S
is_customized:
YES

Избор на купувачот