.

.

памук sateen водат зголеми gilr ткаенина за шиење жените облека текстил ткиво венчаница комбинација DIY од 50x140cm

памук sateen водат зголеми gilr ткаенина за шиење жените облека текстил ткиво венчаница комбинација DIY

DEN 455.00 DEN 479.04

Износ
Во форма достапна за нарачката


Ширина : 140cm
Meterial : памук
Погоден за : фустан, cheongsam, наметки, sleepwear, шалови, завеси, костим, чанти, чевли, дома декор, рачно изработени DIY и така натаму.
ве молиме имајте во предвид дека :
1 : ние поддршка за промет на големо , доколку купите повеќе од 10 парчиња , ве молиме контактирајте со нас, ние може да ви даде изненадени цена .
2 : ние не се намали на ткаенина ако купите повеќе од едно парче
3 : ако купувате 1 парче, големината е 50 х 140 см
ако купувате 2 парчиња, големината е 100 x 140 cm
....
ако се купи 10 парчиња, големината е 500 x 140 cm
и така натаму .
производ покажува :
исто така можете да ги видите производите како што е подолу :

Главните својства

Плетени Тип:
Искриват
Ширина:
140cm
Тип На Производ:
Органски Материјал
Стил:
Twill
Шема:
Предиво Обоена
Бренд Име:
HLQON
Техника:
Ткаени
Тип:
Sateen Ткаенина
Материјал:
100% Памук
Функција:
Дише
Модел:
ткаенини-936
Handfeel:
Мека
Погоден за:
фустан, cheongsam,sleepwear, шалови,завеси, костим, дома декор

Избор на купувачот