.

.

2018 Побрза Промоција Најлон Мека Обоена Висока Густина Сатен Најлон Ткаенина

2018 Побрза Промоција Најлон Мека Обоена Висока Густина Сатен Најлон Ткаенина

DEN 844.00 DEN 888.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ве молиме контактирајте со нас и да се врати во рок од 7 дена за замена или пари назад.
Кога ќе ги нарачате, ве молиме изберете "Други бои" копчето, и остави порака за која боја бројот што треба. Предиво ткаење
2. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ние исто така имаме голем магацин :
За Плаќање 1. Боење фабрика
3.Зошто ткаенина боја добивме има малку разлика од компјутер или телефон екран?
Почитувани, тоа е неизбежно, бидејќи нема камера може да донесе 100% реално боја колку што е сега. НАШИТЕ ТЕЛ : +86 - 158 5159 5466
. Ние нудиме капка превозот услуга, исто така може да испрати слики да ви за препродава.
Ако вашата адреса е remoted за DHL која сте ја одбрале, но не и далечински управувач за Fedex, тогаш ние ќе брод од Fedex.
Сатенски најлон ткаенини опис
Модел Бр.

Главните својства

Тип:
Тафт Ткаенина
Тип На Производ:
Органски Материјал
Шема:
Обоена
Ширина:
150cm
Бренд Име:
XFZSZQJFZP
Техника:
Ткаени
Функција:
Анти-Статички
Материјал:
100% Најлон
Стил:
Сатенски
Nonwoven Техника:
Ткаени
ткаенина име:
Сатенски најлон ткаенина
Ширина:
58/60
Тежина:
Approx 51 GSM
ПОВРШИНА:
Сјајна,мека и мазна
Постојаност на боја :
3-4 одделение
Technic :
Перат
боја:
16 бои во парк
Употреба:
Јакна
1 многу:
3 метри должина за целото парче
избор на боја:
Pls остави порака за боја бројот што треба

Избор на купувачот