.

.

Остава задебелена бронзирање 2017 високо-одделение свила кадифени ткаенини за облека кошула облека C038

Остава задебелена бронзирање 2017 високо-одделение свила кадифени ткаенини за облека кошула облека C038

DEN 1979.00 DEN 2328.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Трговија на големо купувачи, ве молиме контактирајте со продавачот. Итно нарачки, ве молиме контактирајте со продавачот однапред.Времето за испорака зависи од превозот метод можете да изберете,DHL/UPS/Федекс/ТНТ трае 3-7 работни дена,EMS зема 7-15 работни дена,Кина Пост Воздух Mail трае 15-45days(некои земји ќе потрае подолго,како што се Русија и Бразил може да трае 2-3 месеци). Како да се send my парцела? Ве молиме избра превозот метод,кога ќе го поставите цел,но според conditon на нарачки,ние може да ги промените побрзо превозот метод за вас,како што се epacket промени на UPS-от,Кина Пост Воздух Mail менуваат за да го изразат.метар метар метар метар метар метар метар метар modname=ckeditor
Ве молиме кликнете за да се добие забава. Дали мојата превозот цена вклучуваат увоз даночни? Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,вие сте одговорни за сите дополнителни царински давачки Како можам да се врати ставки? Еднаш, парче од ткаенина се намали,тоа ќе биде тешко да се продаде на друг повторно,така што ќе не прифати ткаенина предмети се враќа, освен квалитетот причини. Како за боја неусогласеност и да се измери? Ние се обидуваме се потрудиме да се покаже вистинската боја на ткаенина,но разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, позадина,итн., па боја неусогласеност не може да биде причина за враќање.

Главните својства

Техника:
Ткаени
Ширина:
1.14 Meters
Тип:
Кадифени Ткаенини
Плетени Тип:
Искриват
Тип На Производ:
Органски Материјал
Шема:
Bronzed
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Свила / Rayon
Материјал:
На дното is100% mulberry сомот е 100% rayon
Широк:
114cm
Тежина:
260 g/m

Избор на купувачот