.

.

Високо еластична печатени ткаенини имитација каубој крпа деца есен/зима памук-поместена облека leggings панталони ткаенина материјал

Високо еластична печатени ткаенини имитација каубој крпа деца есен/зима памук-поместена облека leggings панталони

DEN 672.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


2747404679919513 ТОПЛА US $ 13.00 /метар US $ 8.00 /метар US $ 12.00 /метар US $ 13.80 /метар US $ 11.00 /метар US $ 30.00 /метар US $ 17.00 /метар US $ 18.00 /метар US $ 11.00 /метар US $ 12.00 /метар US $ 7.00 /метар US $ 25.00 /метар
Високо еластична печатени платно
Состав : 80% памук, 12% најлон 8% еластичен
Ширина : 1.8 м & имаат поминато
На платно е нежно, чисто, реактивен печатење,
Специјален потсетник : еластична е релативно голем (четири страна школки)
На панталони треба да се намали.
многу Погодна за тесни фитинг панталони, тесни фитинг јакни, итн.
-|-_-|-

Главните својства

Бренд Име:
ROMANZO
Техника:
Плетени
Шема:
Печатени
Материјал:
100% Памук
Тип:
Geotextile Ткаенина
Функција:
Еко-Пријателски
Тип На Производ:
Органски Материјал
Ширина:
180cm
Стил:
Обична
Nonwoven Техника:
Откачи-Спои
Плетени Тип:
Искриват

Избор на купувачот