.

.

Висок Квалитет 500pcs/ Тетоважа Ножеви 14 pin Игли за Постојан Веѓа Шминка Прирачник Пенкало Бесплатен Превозот

Висок Квалитет 500pcs/ Тетоважа Ножеви 14 pin Игли за Постојан Веѓа Шминка Прирачник Пенкало Бесплатен Превозот

DEN 2999.00 DEN 4224.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


Висок Квалитет 500pcs/многу Тетоважа Ножеви 14 pin Игли за Постојан Веѓа Шминка Прирачник Пенкало Бесплатен Превозот
Карактеристики :
Количина : 500 КОМПЈУТЕРИ.
Добро спакувани и со поединечни ќеси.
Безбедно и издржливи.
Игли се остри и еластична, направи веѓа линија убава.
Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик.
По сечилото имаат 14 игли.
Дијаметар на секоја игла : 0.2 мм.
Пакет :
500 КОМПЈУТЕРИ Прирачник Веѓа Тетоважа Bevel Ножеви 14 Игли
Игли боја : сина или жолта

Главните својства

Тип:
Тетоважа Игла
Бренд Име:
ЈУНИ.М
Број На Модел На:
14 pin
Пакет:
500pcs/многу
Функција:
се користи за Трајна шминка Веѓа

Избор на купувачот