.

.

50Pcs Microblading Двоен Ред 21F Игла Професионални Расположливиот Веѓа Тетоважа Ножот За Трајна Шминка Прирачник Пенкало Алатки

50Pcs Microblading Двоен Ред 21F Игла Професионални Расположливиот Веѓа Тетоважа Ножот За Трајна Шминка Прирачник

DEN 821.00 DEN 864.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


50 Pcs Microblading Двоен Ред 21 F Игла Професионални Расположливиот Веѓа Тетоважа Ножот За Трајна Шминка Прирачник Пенкало Алатки
Точка БР. TJ9009-21 Материјал од не ' Рѓосувачки челик Големина Двоен ред 21 F Боја Жолта Апликација Натпревар со microblading прирачник пенкало MOQ 50 компјутери Пакување на Спакувани поединечно
Нашата Компанија
Шопинг Водич
Драги Пријатели,
Ви благодариме за вашиот интерес за нашите производи. Ако имате омилен производ, ве молиме додадете во количката или да се приклучите колекција . И на купонот ќе биде дадена за вас.
Потврдите Адресата Со Полно Име
Сите производи ќе бидат проверени строго пред превозот. Ние брод на Aliexpress адреса на САМО. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress е matached со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. И руски купувачот ве молиме оставете ни го вашето име и презиме, што е многу важно. Ви благодариме!
Повратни информации
1. Вашиот почетокот на потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.
2. Ако сте среќни за тоа, ве молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации и 5 ѕвезди се тука, што навистина ни ги охрабри да се направи подобро и да стори повеќе за вас во иднина. Ви благодариме!
3. Ако не сте задоволни со нашите производи и нашите услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да ви даде задоволни решение.

Главните својства

Тип:
Тетоважа Игла
Број На Модел На:
TJ9009-21
Бренд Име:
BARBARDY
боја:
Жолта
Количината на Игла:
Двоен ред 21F
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пакување:
Поединечно спакувана
Примена:
Натпреварот со microblading пен
MOQ:
50 парчиња

Избор на купувачот