.

.

PA10 terminal block конектор 12P,P=10ММ Терминал станица

PA10 terminal block конектор 12P,P=10ММ Терминал станица

DEN 357.60

Износ
Во форма достапна за нарачката


PA10 terminal block конектор 12 P,P=10ММ Терминал станица
www.topia-ic.com
CN10 02114603
1.Нашата компанија има многу на дел броеви.Но, ние не испратите секоја од нив,и само покажуваат некои примери на продавница тука.Ако вие не може да се најдат некои предмети во нашата продавница,pls остави порака за вашето барање.(Ние сме задоволни да се направи понуда за вас)
2.Можеби зделка при купување количина е повеќе од 2 парчиња.Кога вршите измени на пратката такса(товар) е потребно,ве молиме оставете порака за нас по цел објектот онлајн.

Главните својства

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
PA10
Тип:
Splice

Избор на купувачот