.

.

Бесплатен превозот 10K 5'x8' needlepoint волнени килими рози дизајн рачно изработени за домашна декорација

Бесплатен превозот 10K 5'x8' needlepoint волнени килими рози дизајн рачно изработени за домашна декорација

DEN 21168.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако сакате, секогаш можете да ни снабдување со ткаенина swatches, боја чипови, или предиво примероци, итн.
Ставка Опис
* Волнени Needlepoint килим
* Големина : 5' x 8' (152cm x 243cm)
* Рака-stitched со 100% Нов Зеланд Волна
* Памук фондацијата
* На волна материјал е одличен за дамка отпор и на цел живот на уживање
* Рамни куп. Овој килим може да биде обичај прави ако ви треба различна големина.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратени, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.

Главните својства

Употреба:
Спалната Соба,Декоративни,Дома
Бренд Име:
L&H КИЛИМ ДОМА
Обликот:
правоаголник
Декорација Стил:
Модерна
Број На Модел На:
F030-zc2123 5'*8'
Место:
Салон
Начини на Продажба:
Трговија на големо/мало
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал:
100% ВОЛНА
Стил:
Европски и Американски Стил
Техника:
рака заврзана
Измијте Стил:
суво миење
дизајн:
Needlepoint
Големина:
5'x8'
is_customized:
Yes
Занает:
Рачно изработени
Шема:
Flocked
Чистење Тип:
сува чиста

Избор на купувачот