.

.

Andzhelika Bandeau Swimear 2018 Едно Парче Одговара Секси Bodysuit Костим За Капење Завој Оглавник Костим За Капење Солидна Капчиња Костими За Капење

Andzhelika Bandeau Swimear 2018 Едно Парче Одговара Секси Bodysuit Костим За Капење Завој Оглавник Костим За

DEN 672.00 DEN 1222.56

Износ
Во форма достапна за нарачката


Andzhelika Едно Парче Одговара Секси Bodysuit Костим За Капење Завој Оглавник Костим За Капење Солидна Капчиња Костими За Капење Monokini Бански
Ако не можете да ја одредите големината, нашиот може да ви помогне да
Сите слики се од реалниот снимање. Но, поради снимање на животната средина, личните признавање на бои, и мониторот на компјутерот, на боја може да биде малку надвор. Ние навистина го цениме вашето разбирање. И ние секогаш се обидуваат да ги преземат слики блиску до вистински бои.

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
AK16806
Бренд Име:
Andzhelika
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер,Spandex
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
жените дами
Големина:
S M L XL XXL
Костим за капење:
Еден Парчиња
моделот tyle:
рачно изработени капчиња
боја:
Светло сина Deep blue Армија Зелено Црвено Црн
Материјали:
82%полиестер 18%Spandex
Декорација:
monokini
Стил:
Шупливи Надвор Bodysuit Костим За Капење
Едно Парче Костим За Капење:
Bandeau Бански
бански стил:
Завој Костим За Капење

Избор на купувачот