.

.

Новиот Бренд Сурфање Костим За Капење Галакси Ѕвезда Печатени Жените Бански Loog Ракав Zippered Едно Парче Костим За Капење Галакси Bodysuit Y02005

Новиот Бренд Сурфање Костим За Капење Галакси Ѕвезда Печатени Жените Бански Loog Ракав Zippered Едно Парче Костим

DEN 451.00 DEN 479.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди, ние ќе ви ги даде ПОПУСТ за вашата следна цел.
Производ Детали
-Тип : жените едно парче костим за капење
-Погоден За : пливање , сурфање, капење фустан,плажа спорт
За пад на превозот
-Нашите предмети се секогаш во парк . Ние гарантираме дека ќе се 100% slove било проблем за вас.
-Брод во 2-3 дневна по добиете плаќање . Нашите производи се продаваат во целиот свет и целната публика е моден свесен 18-35 жените носат на пазарот. Ова брзо, флексибилно синџирот на снабдување, заедно со победничката формула на стил, квалитет, вредност и услуга е вклучена Na Dan Bao да расте брзо во супер меѓународниот на мало. Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела е испратен надвор.
-Нема да не остави никакви информации за пратката . Ако имате било какви прашања, plaese се чувствуваат слободни да контакт. Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени до вашиот дом само еден пат, или тоа ќе го испратите на вашиот локален поштата тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети.
-Снабдување со висок квалитет модел фотографии
-Може да се направи производ според клиент е дизајн со нашата фабрика
-Може да понуди популарен стил или дизајн, ако е избран од страна на нашата фабрика. Нашите купување и дизајн тим ги развиваме нашите сопствени стилови и донесе на најновата улица мода од високо-улиците на Лондон, париз, Токио, Шангај &New York брзо до продавница подот.

Главните својства

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Пол:
Жените
Материјал:
Spandex,Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
Y02005
Шаблон Тип:
Печати
подлога:
без подлога
Еластичноста:
Yes
Боја Стил:
Природна Боја

Избор на купувачот