.

.

Секси Жените Бански Едно Парче Костим за капење Monokini Шарени Поместена Бикини Капење 2017 Топла Продажба

Секси Жените Бански Едно Парче Костим за капење Monokini Шарени Поместена Бикини Капење 2017 Топла Продажба

DEN 239.00 DEN 253.92

Износ
Во форма достапна за нарачката

Сите превозот обвиненија за вратени производи се да се плати од страна на купувачот,ве Молиме контактирајте со нас за враќање адреса
Ние остави позитивен фидбек за вас по добивањето на плаќање.
Предметите ќе бидат испратени од страна на USPS во САД, Апсолутно Безбедно! СЕКОЈ ПАКЕТ ИМААТ СЛЕДЕЊЕ НА БРОЈ .
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. клиенти сите се наши пријатели.
Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 точка 2 точка ниска НСД или да се отвори било која спорови за Paypal, и Ebay, ве молиме да ни даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби. Изберете поголем големина ако вашата големина е мери станот.Ако објектот е избега од преработка на поштенски,Купувачот има до 14 дена од денот на приемот за
размена на нова.
Здраво! Добредојдовте на нашата продавница! Квалитетот е на прво со најдобра услуга.
Материјал : Полиестер
Големини : S/M/L/XL 1inch=2.
Објектот ќе биде испратена до купувачот Ebay превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса на Ebay пред се плати преку paypal. Ако ви треба изразат превозот услуга, ве молиме контактирајте со нас пред цел(Телефон мора да се for international express превозот, Ако треба изразат превозот услуга, ве Молиме имајте во вашиот Телефон кога на вашата исплата.
Ние исто така снабдување со DHL, UPS-от, EMS изразат испорака, но треба платат повеќе пари за да го изразат испорака.

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Шарени
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
ITFABS
Број На Модел На:
Костим за капење
Материјал:
Полиестер

Избор на купувачот