.

.

NSA конкуренција коленото должина нуркање костум жените обука & трки бански едно парче водоотпорен велосипедизам одговараат дама триатлон одговараат на

NSA конкуренција коленото должина нуркање костум жените обука & трки бански едно парче водоотпорен велосипедизам

DEN 1468.00 DEN 2879.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
дека објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме onemonth слободна замена.
Услови за користење на услугите
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
4,Рака мие со вода колку што е можно побрзо по пливање, не користете детергент и кајгана.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Големина На Табелата :
Користење и одржување
1,во водата пред пливање и костим за капење целосна влажни панталони. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.

Главните својства

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Шаблон Тип:
Крпеница
Пол:
Жените
Материјал:
Lycra,Spandex
Број На Модел На:
0512

Избор на купувачот