.

.

SBART Мажите Сурфање Нуркањето Windsurf Спортски Wetsuit Нуркање Костум Блузи UPF50+ Rashguard Долги Ракави Пливачки костими за капење Облека

SBART Мажите Сурфање Нуркањето Windsurf Спортски Wetsuit Нуркање Костум Блузи UPF50+ Rashguard Долги Ракави Пливачки

DEN 997.00 DEN 1954.56

Износ
Во форма достапна за нарачката


Имајте на ум : N o вклучуваат тесни Панталони
Опис :
UPF 50+ блокира изгори сонцето заштитени wetsuit Осип Guard Кошула. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.Сите нарачки обработени во рок од 48 часа по уплатата верификација. Време на испорака : (просечна пристигнување време за вашиот референца)
.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Оваа сурфање-инспириран блузи комбинираат обичај се вклопуваат осип guard со лесно-на, лесно-оф погодност.
Anatomically намали моделот за удобно се вклопуваат, Четири игла шест конец за шиење
Одбрана против море вошки, желеа и други биолошки надразнувачи
Прикривање на осип guard е идеален за вода, аеробик, гребло во интернат, нуркањето или било активност покрај базенот или на плажа. Ве молиме бидете сигурни дека вашето име и адреса се во право во aliexpress,погрешна адреса или име случај ruturn или не добиете ќе биде купувачот
одговорноста.(Освен некои земји и APO/FPO)
2. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Спорт Тип : Нуркање,Сурфање,Нуркањето,Змејот сурфањето,Пливање,Windsurf,Игра Одбојка на Плажа
Боја : како на сликата
Материјал : 82% Најлон,18% Spandex
Стил : Кул,Мода,Comforable
Големина на располагање : M,L,XL,XXL,XXXL (ве молиме погледнете детали подолу)
Видови : Тесни
Бренд : SBART
Еластична Индекс : Еластичен
Пакетот вклучува :
1 x Нуркање Сурфање Костум Блузи Кошула
крајот
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.

Главните својства

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
Sbart
Материјал:
Spandex,Најлон
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Крпеница
Број На Модел На:
999
Тип На Објект:
две парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ

Избор на купувачот