.

.

Жените Бикини Постави Цврсти Костим за капење Beachwear Бански притисни до Чиста Завој Градник Секси Стил за Капење

Жените Бикини Постави Цврсти Костим за капење Beachwear Бански притисни до Чиста Завој Градник Секси Стил за

DEN 456.00 DEN 479.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!
Секси Жените Push-up Бикини Поставите Поместена Завој Костим за капење, Бански Beachwear
Спецификација :
100% Сосема Нов!
Материјал : Памук мешавина
Бански Тип : Бикини Сет
Шаблон Тип : Цврсти
Пол : За жените
Јака-линија : Strapless
Половината : Природни
Еластичност : Еластичен
Сезона : Пролет,Лето Поддршка Тип : Жица За Слободни Градник Стил : Unlined
Големина : Азија S/M/L/XL - НИ XS/S/M/L (1cm=0.3937 инчи ) (1inch=2.54 см)
Големина Биста Хип
S 72-76 cm/28.34"-29.92" 70-80 см/27.55"-31.49"
М 76-80 cm/29.92"-31.49" 74-84 cm/29.13"-33.07"
L 80-84 cm/31.49"-33.07" 78-88 cm/30.70"-34.64"
XL 84-88 cm/33.07"-34.64" 82-92 cm/32.28"-36.22"
Различни Големини Споредба :
Азија големина : S M L XL
НИ големина : 4-6 6-8 8-10 10-12
Велика БРИТАНИЈА големина на : 6-8 8- 10 10-12 12-14
АУ големина : 6-8 8-10 10-12 12-14
ЕУ големина : 32-34 34-36 36-38 38-40
Пакет Се Вклучени :
1 x Бикини Сет (пакет е вклучена во Бикини Поставени само ,други додатоци не се опфатени!)

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
hirigin
Број На Модел На:
види detials
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ

Избор на купувачот