.

.

Плус Големина Жените Едно Парче Костим за капење Monokini Црна Секси Костим за Капење Оглавник Завој Бански Пливаат Носат Едно парче Suite Bodysuit

Плус Големина Жените Едно Парче Костим за капење Monokini Црна Секси Костим за Капење Оглавник Завој Бански Пливаат

DEN 474.00 DEN 631.68

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса
4.Сите пораки и пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. НИЕ НЕ ПОПРАВКА ИЛИ
3. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празниците. Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтинг) на aliexpress со"СОВРШЕН 5 ЅВЕЗДИ" и ни остави позитивен фидбек. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Единица : 1cm = 0.Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
1. Ние брод на пакет од рок од 3 работни ден на по плаќање јасно. Нашата цел е задоволството на клиентите
1.Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број,
специфична причина за враќање.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Таму може да се 1-2cm разлики со упатство за мерење. ЗАМЕНЕТЕ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.Ние, исто така, ќе го стори истото за вас.Ние работиме напорно за да бидете сигурни дека aliexpress Клиент 100% Задоволни и решавање на било какви проблеми за вас. Купувачи се одговорни за
овие трошоци. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и
пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот ја откажете трансакција
од aliexpress.

Главните својства

Големина:
XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
YDYK0309
Бренд Име:
Weiweihu
Материјал:
Spandex,Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Точка име :
Полна Боја Backless Алкохол Bodysuit Бански
Пад на превозот :
Yes
Тип :
Шупливи Завој Оглавник Костим За Капење
функција 1:
Костим за капење
Карактеристика 2:
Biquini
функција 3:
maillot де bain femme
карактеристика 4:
Со градите подлога и Underwire
Карактеристика 5:
костим за капење жени
Функција 6:
Пливање одговараат за жени
Карактеристика 7:
жените бикини

Избор на купувачот