.

.

Bkning Шарени Печатени Едно Парче Костим За Капење 2018 Бански Жените Пливање Одговараат На Високо Сече Monokini Тексас Сина Backless Бански Костуми Perfect

Bkning Шарени Печатени Едно Парче Костим За Капење 2018 Бански Жените Пливање Одговараат На Високо Сече Monokini

DEN 580.00 DEN 617.28

Износ
Во форма достапна за нарачката


Колку долго трае мојата цел преземат за да се дојде?
САД : 8 - 25 дена од Aliexpress стандард превозот;
Русија : 15 - 25 дена од Aliexpress стандард превозот;
Бразил : 34-60 дена преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
Други земји : 15 - 45 дена од Aliexpress стандард превозот;
Дали постојат било обичај данок?
Обично парцела пратен по пошта на воздухот mail пораката не се наплаќа за сопствени данок, и ние секогаш се стави помала вредност за да се избегне обичај данок, но парцела испратени од експрес испорака може да се наплаќа за сопствени данокот кој треба да се плати од страна на купувачот, па ве молиме оставете порака за тоа колку вредноста што сакате да ја прогласи за вашата нарачка. Но, следење на информации ќе биде достапна во рок од 5 дена по поштата на процесот.
Постои големо цена и слободни изразат превозот за масовно цел?
Ние нудиме попуст плус бесплатна изразат испорака за повеќето земји за цел преку 15pcs.
Bkning Шарени Печатени Едно Парче Костим За Капење 2018 Бански Жените Пливање Одговараат На Високо Сече Monokini Тексас Сина Backless Бански Костуми Perfect
Дали ви се нудат пад на превозот?
Ние можеме да понудиме пад за испорака за вашите клиенти директно, без било какви информации од нашата продавница .
Како брзо да ви брод мојата цел?
Нашата обработка време е нормално во 2 работни дена и следење на број ќе се обезбедува веднаш откако вашата нарачка е испраќаат надвор.
Што треба да направам ако големина, не ги собира?
Може да се врати на објектот за да ни се за бесплатен замена, но купувачот е одговорен за враќање превозот цена, или ние може да ви понуди 30% попуст за второто парче со точна големина ако се задржи.

Главните својства

Големина:
S, M, L
Бренд Име:
BKNING
Материјал:
Најлон,Spandex
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Шарени
Број На Модел На:
H876
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Пакетот Вклучува:
едно парче бански
биста:
Жица За Слободни & Поместена Костим За Капење
Feture:
Тексас Сини Костими За Капење Жени
Стил:
Гроздобер Високо Сече Бански Костуми Perfect
Пол:
Женски Жените Monokini
Сезоната:
Еден Парчиња Костим За Капење 2018
боја:
Backless Bodysuit

Избор на купувачот