.

.

5XL Дополнителните Едно Парче Плус Големина Бански Жените Поместена Резервоарот Врвот Костим за капење со Висок Појас Костим за Капење крупните Пливачки Костум H216

5XL Дополнителните Едно Парче Плус Големина Бански Жените Поместена Резервоарот Врвот Костим за капење со Висок

DEN 658.00 DEN 700.32

Износ
Во форма достапна за нарачката


L-5 XL Дополнителните Едно Парче Плус Големина Бански Жените Поместена Резервоарот Врвот Костим за капење со Висок Појас Костим за Капење крупните Пливачки Костум H216
Преглед На Објектот
Материјали : Најлон & Spandex
Притисни До Врвот
Висока Waisted Дното
Со Sash На Половината
Големина : L XL 2 XL 3 XL 4 XL 5 XL

Главните својства

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Жените
Бренд Име:
BKNING
Материјал:
Полиестер,Spandex
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
SW161009a
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Пакет Се Вклучени:
1PC костим за капење (со појас)
is_customized:
Yes
Боја Стил:
Цврста
Пад на превозот:
Yes
Wholeprice:
Yes
Експрес Испорака:
15 Поставува изразат испорака за повеќето земји

Избор на купувачот