.

.

ITFABS 2017 Нови Жените Едно Парче Костим за капење Monokini Бикини костими за капење Tankini Костим за Капење Beachwear

ITFABS 2017 Нови Жените Едно Парче Костим за капење Monokini Бикини костими за капење Tankini Костим за Капење

DEN 305.00 DEN 305.28

Износ
Во форма достапна за нарачката

Вашето мислење е многу важно за нас, позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД е високо ценет. клиенти сите се наши пријатели. Ве молиме овозможи 1-2 работни дена за нас да одговор. Ве молиме бидете сигурни дека ќе имате валидна/потврди Pay Pal сметка пред наддавање
Сите Pay Pal Плаќања мора да биде Потврден (Испорака и наплата адреси мора да одговара)Плаќање потребно е во рок од 7 дена од денот на аукцијата завршува
Не-плаќање спорот ќе биде automaticcally отвори ако целосна исплата не е примено по 14 дена од денот на аукцијата. Ви благодариме за вашето разбирање.
Врати се прифати, во рок од 14 дена по купувачот примање на стварта.
Ние исто така снабдување со DHL, UPS-от, EMS изразат испорака, но треба платат повеќе пари за да го изразат испорака.
Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!
Бикини Големина S M L XL
Квалитетот е на прво со најдобра услуга.Ако објектот е избега од преработка на поштенски,Купувачот има до 14 дена од денот на приемот за
размена на нова. Зачувајте.
Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки.Сите превозот обвиненија за вратени производи се да се плати од страна на купувачот,ве Молиме контактирајте со нас за враќање адреса
Ние остави позитивен фидбек за вас по добивањето на плаќање. (Со исклучок на contrived damagement или misusage).100% money-back Загарантирани!
Сите производи ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето.
Состојба : 100% сосема нов & висок квалитет
Материјал : полиестер+spandex Боја : како на сликата покаже ве Молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
ITFABS
Број На Модел На:
.............
Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ

Избор на купувачот