.

.

2 парчиња Органски Двојно Разгореа Камен Уво Plug Guages Пирсинг Тунели Уво Мерачи Уво Тунели Носила Проширувач За Жени Мажи

2 парчиња Органски Двојно Разгореа Камен Уво Plug Guages Пирсинг Тунели Уво Мерачи Уво Тунели Носила Проширувач

DEN 76.00 DEN 81.12

Износ
Во форма достапна за нарачката


2 парчиња Органски Двојно Разгореа Камен Уво Plug Guages Пирсинг Тунели Уво Мерачи Уво Тунели Носила Проширувач За Жени Мажи
Големина : 5mm,6mm,8mm,10мм,12mm,14mm,16mm,19mm,22mm,25мм Материјали : камен Количина : 1pair Ако ви треба помош, ве молиме контактирајте со нас. Ви Благодариме За Разбирањето! (Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн, на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.)

Главните својства

Метална боја:
6mm, 8mm, 10мм, 12mm, 14mm, 16mm, 19mm, 22mm, 25мм, 5mm
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
is_customized:
No
Бренд Име:
NORDVEST
Број На Модел На:
SKU-CY1390
Материјал:
Камен
Стил:
Повик/Спортски
Метали Тип:
Камен
Тип На Објект:
уво прстени,Plug & Тунелот Накит
Стил:
класичен,Романтичен
боја:
како pictuer
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
природен камен
Телото Накит Тип:
Уво прстени
Погоден Толпата:
жените или мажите

Избор на купувачот