.

.

Showlove-2 парчиња Опал Гем Уво ' Рскавица Хеликс Studs Прстени Пирсинг Рака&Waterdrop&Ѕвезда&Срце За да изберете

Showlove-2 парчиња Опал Гем Уво ' Рскавица Хеликс Studs Прстени Пирсинг Рака&Waterdrop&Ѕвезда&Срце За да изберете

DEN 287.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


Опис
*Материјал : 316 L Хируршки Челик
Имплант Одделение, Опал Гем
*Бруто Тежина : 9g
*Бар Diamater : 1.2 mm
*Бар Lengh : 6mm
*Боја : Како на Сликата шоу
*Пакување : Opp вреќа по 2 парчиња
*Гаранција : 12 месеци гаранција
Детали Шоу
Плаќање
*Ние го прифаќаме Alipay тука
*Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
Превозот
*Сите предмети бесплатен превозот во светот преку Кина Пост Воздух Mail
*Брза испорака преку DHL или Fedex(една недела испорака) на располагање за да изберете
Услуга
*Ако производи не како опис или скршен во транзит, ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.
*За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена на искуства во рамките на 7days по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена
*Можете да не контактирате преку Trademanager или ни остави порака на Aliexpress или e-mail нас. Ние ќе ви одговориме во рок од 24hours, и 36hours на викенд

Главните својства

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Метални Легури,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
A1289
Материјал:
Опал Гем
Материјал:
316l хируршки челик
Студ Бар Diamater:
1.2 mm
Бар Lengh:
6mm
Метална боја:
Злато, Sliver
многу:
2 парчиња по поставување

Избор на купувачот