.

.

Микс од бои Нерѓосувачки Челик Срцето Септумот Пирсинг на Нос Обрачот Daith Хеликс ' Рскавица Усна Labret Пирсинг Прстен брадавица тело накит

Микс од бои Нерѓосувачки Челик Срцето Септумот Пирсинг на Нос Обрачот Daith Хеликс ' Рскавица Усна Labret Пирсинг

DEN 115.00 DEN 127.68

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ние се грижиме за нашите вредни клиенти, и ќе настојуваме да го реши секој неочекувани проблеми. Ако не сте задоволни со стоки на, ве молиме слободно да не контактирате во една недела по примање стока,ние сме сигурни дека ќе го добиете најдоброто решение иако нашата комуникација.
Стоките ќе бидат испорачани преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail слободно ако износот на повеќе од $7. Ако имате било какви прашања ве молиме НЕ ДВОУМЕТЕ се ДА COTNACT НАС. ПЛАЌАЊЕ Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
превозот времето е 10 - 60 дена зависи од различни земји.
Ако вашата цел износ под $7 , стоката ќе се испраќаат преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус слободно
Ако вашата цел износ повеќе од $300 ,слободно се изразуваат како Aramex,EMS,DHL,FEDEX,итн.

Главните својства

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Телото Накит
Стил:
Тренди
Телото Накит Тип:
Носот Прстени & Studs
Материјал:
Никој
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
JDBJ2016030401
Бренд Име:
Kathline
is_customized:
Yes

Избор на купувачот