.

.

1pcs Хируршки Челик Уво Коси Протега Мерач Проширувач Месо Уво Тунелот Приклучоци Earlobe Earring Пирсинг Дополнителен Комплет Тело

1pcs Хируршки Челик Уво Коси Протега Мерач Проширувач Месо Уво Тунелот Приклучоци Earlobe Earring Пирсинг Дополнителен

DEN 38.00 DEN 42.72

Износ
Во форма достапна за нарачката


1pcs Хируршки Челик Уво Коси Протега Мерач Проширувач Месо Уво Тунелот Приклучоци Earlobe Earring Пирсинг Дополнителен Комплет Тело Пирсинг
Материјал : Хируршки Челик
Големина : 1.2 mm,1.6 mm,2mm,2,5 mm,3мм,4mm,5mm,6mm,8mm,10мм Забелешка : (ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн, на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.) Драг пријател, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро, немојте да се отвори расправа, или ни даде лош повратни информации на прв, ве молиме да се разбере, ви благодариме!

Главните својства

Метална боја:
6mm, 1.2 mm, 8mm, 10мм, 1.6 mm, 2mm, 2,5 mm, 3мм, 4mm, 5mm
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
NORDVEST
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
Обликотшема:
Капка Вода
Стил:
Повик/Спортски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
is_customized:
No
Број На Модел На:
КИП-1401
Тип На Објект:
уво Пирсинг,Телото Накит
Стил:
Симпатична
боја:
како pictuer
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Хируршки Челик
Големина:
Од 1.2 mm до 10мм
Количина:
1pc
Тип:
уво тунелот приклучок

Избор на купувачот