.

.

2 парчиња Црна Sliver Лажни Уво Plug Студ Обетки Носила Уво Тунелот Earring Пирсинг на Тело Накит Pierceing brincos 3-14mm

2 парчиња Црна Sliver Лажни Уво Plug Студ Обетки Носила Уво Тунелот Earring Пирсинг на Тело Накит Pierceing brincos

DEN 66.72

Износ
Во форма достапна за нарачката


2 парчиња Црна Sliver Лажни Уво Plug Студ Обетки Носила Уво Тунелот Earring Пирсинг на Тело Накит Pierceing brincos 3-14mm
Тежина : 3gram
Големина : 3-14mm
Накит Нега
Избегнувајте Хемикалии
Избегнувајте Вода Се Избегне Пот Избегне Судир Или Нула Полетување Кога Се Спие Чисти Со Мека Крпа Запечатени Складирање Одделно Складирање
Превозот
1. Испорака метод : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус . Но ако цел износ повеќе од ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС слободни кој се дојде во рамките на 3-12 дена;
2. Превозот време : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус нормално ќе пристигне во 20-3 6 работни дена откако ќе бидат поставени. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен повеќе дена до 39-60 дена;
3. Ракување со времето : Ние ќе испраќање на производи во рок од 5 работни дена по систем ја потврдува вашата исплата;
4. Враќање : Ако сеуште не сте го доби објект од по 50 дена од вашата исплата, ве молиме контактирајте со нас.
Повратни информации
Ние ќе многу ги цениме вашите Сите Пет ѕвезди Позитивни повратни информации .
Вашата поддршка коментар е многу важна за нас.
Ако не сте задоволни со предмети, ве молиме контактирајте со нас на прво место.
Ние ќе го реши проблемот за вас.ВИ БЛАГОДАРИМЕ!

Главните својства

Метална боја:
3мм, 4mm, 5mm, 6mm, 7mm, 8mm, 9mm, 10мм, 11mm, 12mm, 14mm
Главниот Камен Боја:
Црна, Сребрена
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
160720104235
Стил:
Тренди
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Бренд Име:
YYW
трговија на големо веб-сајт:
www.beads.us,www.gets.com
160720104235:
415962
Пол:
Жени Мажи, Момчиња, Девојки Унисекс Љубовници
Повод:
Годишнината Ангажман Божиќ Подарок
жените накит:
Homme Обетки
Тип:
нерѓосувачки челик earring сет
обетки за жени:
едноставни обетки
Нерѓосувачки Челик:
orecchini uomo
grandes мода став mulheres:
Brincos
мажите обетки:
панк earring

Избор на купувачот