.

.

ТЕЛОТО ПАНК Трендовски Пирсинг Приклучоци И Тунели Накит 4pcs Pyrex Стакло Виолетово-Сина Црна Лента Приклучок Со Месо Силикони Приклучок

ТЕЛОТО ПАНК Трендовски Пирсинг Приклучоци И Тунели Накит 4pcs Pyrex Стакло Виолетово-Сина Црна Лента Приклучок

DEN 175.00 DEN 253.92

Износ
Во форма достапна за нарачката


За Божиќ подароци
Тренди Пирсинг Приклучоци И Тунели Тело Панк Накит 4pcs Pyrex Стакло Виолетово-Сина Црна Лента Приклучок Со Месо Силикони Приклучок
100% Сосема Нов И Висок Квалитет На Уво Тунелот Earring Нерѓосувачки Челик Тело Пирсинг Накит
Бесплатен Превозот E-Пакет Кога Вкупниот Поредок Во Нашата Продавница Над 100
Опис : Предмет : Уво приклучоци месо тунелот Точка Законик : PLG 144 Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Дијаметар : 6mm 8мм 10мм 12.7 мм 16mm Количина : 1 Pair (4pcs) Боја : Покаже како слика Пол : Унисекс Applicale Повод : партија,кафуле, паб,шопинг,прошетка,патување, и др. Конверзија : 1 mm=0.0394 инчен 1inch=25.4 mm Забелешка : 1.W кога вкупниот поредок во нашата продавница над 100 Ние ќе им обезбеди бесплатен превозот од E-пакет! 2. Руската costomers ве молиме оставете ги вашите име и презиме поради руската Политика, ви благодариме! 3. Ве молиме дозволено 1-5мм разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме. 4. Поради различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Не грижете се! Пакетот вклучува : Цената за еден пар уво приклучоци

Главните својства

Метална боја:
6mm, 8mm, 10мм, 12point7mm, 16mm
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Телото Панк
Обликотшема:
Круг
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
Број На Модел На:
PLG 144
Стил:
Гроздобер
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Пирсинг tragus tragus пирсинг:
Тунелот Тело Пирсинг Накит
уво пирсинг на тело накит:
Носила Проширувач Пирсинг на тело накит
Тренди Пирсинг:
уво тунелот ,пирсинг ,приклучокот ,уво проширувач ,уво приклучок
Телото Накит:
приклучокот orelha ,tragus обетки,пирсинг лажни
Дијаметар:
6mm 8мм 10мм 12.7 мм 16mm
Пол:
Унисекс
brincos earings oorbellen brinco :
boucle d'oreille гроздобер бисер обетки
pendientes mujer moda:
студ обетки уво ткаенината perlas
boucle d'oreille femme pendante:
накит панк бохемски кореја
пирсинг на тело накит:
приклучоци и тунели уво приклучоци

Избор на купувачот