.

.

2 Парчиња Целосна Кристал Inset Уво Тунел од не ' Рѓосувачки Челик Приклучоци и Мерачи Мода Тело Уво Пирсинг Проширувач Reamer Големина 3мм-20mm.

2 Парчиња Целосна Кристал Inset Уво Тунел од не ' Рѓосувачки Челик Приклучоци и Мерачи Мода Тело Уво Пирсинг

DEN 72.00 DEN 80.64

Износ
Во форма достапна за нарачката


Answer : ___________________________ Note : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики се Споредат Детали Големини Со Твое,ве Молиме Овозможи 1-2 CM се Разликува Поради Прирачник за Мерење,ви Благодариме!

Главните својства

Метална боја:
3мм, 5mm, 8mm, 12mm, 16mm, 20mm, 4mm, 6mm, 10мм, 14mm, 18mm, 20mm
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
NORDVEST
Обликотшема:
Круг
Материјал:
Вештачки Корални
Стил:
Тренди
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
CY1461
is_customized:
No
Големина:
3мм-20mm
materical:
316L не ' Рѓосувачки челик
боја:
Челик
Стил:
Романтични
Количина:
2 парчиња/многу

Избор на купувачот