.

.

10pcs промет на големо со парична казна накит завртки кристално сребро носот септумот clicker легура на злато носот лажни пирсинг septo стилски N0019

10pcs промет на големо со парична казна накит завртки кристално сребро носот септумот clicker легура на злато

DEN 284.00 DEN 315.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. висината на надоместокот што се однесуваат на reback мејлинг треба да биде превземено од страна на себе си.Кредитна картичка,Money Bookers,T/T,Western Union, итн се ОК.
10pcs промет на големо со парична казна накит завртки кристално сребро носот септумот clicker легура на злато носот лажни пирсинг septo Бесплатен превозот N0019
лажни пирсинг septo
бренд број : N0019
тежина : 3g
стил : панк/табу
Топла Продаде Шоу
ПЛАЌАЊЕ Ние прифаќаме сите плаќање преку Зачувам.Овие дополнителни такси можеби собрани во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одби shippments. Повратни информации задоволството на Клиентите е многу важно за нас. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. Нормално, тоа трае 7-30 дена за пристигнување со авион Пошта, и се 3-15 работни дена од Express. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни даде добар фидбек;ако добиете лош квалитет или лоша услуга,лоши повратна информација е добредојдена.

Главните својства

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Телото Накит
Стил:
Тренди
Бренд Име:
лов љубов
Телото Накит Тип:
Носот Прстени & Studs
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
N0019
Тип На Објект:
Пирсинг Septo
Тип На Производ:
лажни пирсинг septo
Опис На Производот:
носот лажни пирсинг septo
Функција:
носот септумот clicker
боја:
Злато и Сребро.
Тежина:
3g
Занает:
плоча
Животна средина:
не штети на телото
Место на Потекло:
yiwu жеџијанг во кина копното
is_customized:
yes

Избор на купувачот