.

.

1PC Австрија ААА Циркон 1.2*8мм Септумот Clicker 316L Хируршки Нерѓосувачки Челик Вистински Септумот Пирсинг Со Дијамант Пирсинг Накит

1PC Австрија ААА Циркон 1.2*8мм Септумот Clicker 316L Хируршки Нерѓосувачки Челик Вистински Септумот Пирсинг

DEN 90.24

Износ
Во форма достапна за нарачката


Нашата компанија е професионалец во водење бизнис во повеќето видови на jewelries и убавина додатоци.
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање. Ние, исто така, ја прифати другите друг метод на плаќање, како што се Банкарски Трансфер, Western Union, Кредитна Картичка, Visa,Master Card и сл.
ПРОФЕСИЈА ПРАВИ ИЗВОНРЕДНОСТ !! НИЕ ЈА ЗАСЛУЖУВААТ ВАШАТА ДОВЕРБА !!
Земаме голема секој грижи за безбедно пакување и испорака . Тоа е важно за вас да ја добиете вашата парцела брзо и успешно.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www. Она Што Го Рече Е Она Што Го Правиме !!!!
.Ви благодариме. За Боја Несовпаѓање : вистинската боја на можеби малку поинаков од слики. Бидејќи Пост Политика во Русија е доста строги. Ви благодариме. И сите стоки треба да биде предаден на Aliexpress потврдена адреса. Ви благодарам многу !!
1.
Вашиот Satsifaction Е Нашата Крајна Извршување. Ова може да биде предизвикана од страна на некои други причини, како што се екран одраз во мониторот, светлина ефект и други фактори.

Главните својства

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
STARBEAUTY
Телото Накит Тип:
Носот Прстени & Studs
Број На Модел На:
M149B
Материјал:
опал
Материјал:
316L Хируршки Нерѓосувачки Челик, Циркони
Тип:
Носот Прстени,Пирсинг На Нос,
боја:
Виолетова, Бела,Злато, Сребро.
Стандарди За Безбедност:
CE стандард, Никел слободни, Доведе слободни
Повод:
Fashion & обичниот накит, убаво лице,рутински,одмор,собирање на дар
is_customized:
Yes
Пакување:
1 КОМПЈУТЕР*Носот Прстени во Стандардни и безбедно пакување
Дали wholesales ? :
YES (да). Поевтина цена за поголема цел
Пад на превозот ? :
YES (да). Без никакви продавачот информации
Големина:
1.2*10mm

Избор на купувачот