.

.

30pcs мешана боја индискиот носот прстен легура клип на обрачот носот прстен лажни пирсинг septo за жените тело накит N0048

30pcs мешана боја индискиот носот прстен легура клип на обрачот носот прстен лажни пирсинг septo за жените тело

DEN 602.00 DEN 752.64

Износ
Во форма достапна за нарачката

ако сакате да се купи носот прстен со трговија на големо,ве молиме да ни кажете, ние ќе ви даде добра цена .По испраќање на пост(покаже чека купувачот добиваат стоки), не Можеме да ги менувате адреса повеќе,па ве молиме проверете ја адресата пред тоа.ова е линкот за 1pcs лажен нос цена 2.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
30pcs позлатен сребро и злато се зголеми на индискиот носот прстен легура клип на обрачот носот прстени лажни пирсинг septo за жените тело накит N0048
Answer : ___________________________ NOTE : кога ќе го купите 2sets или повеќе ,може да се доби 10%попуст
пирсинг septo
Материјал : цинк легура
Бренд број : N0048
тежина : 4g
стил : панк/табу/хипхоп
производот се покаже
топла продаде за вас
1.нашата продавница има повеќе слични носот прстен за вас 3. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.Ние само брод да се потврди цел адреси. 2) За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и ќе треба да плаќаат за превозот цена 3) Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака под дека цел на aliexpress или со Trademanger, Ние ќе ви одговориме во потрага по некои детали.
многу за да ја посетите нашата продавница и испраќање на налози за нас,многу ви благодарам! 1. Ние ќе се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.ние брод на сите наши предмети на светот во 48hours од Yanwen Економски Воздух Mail/Ali Express Saver Превозот/Ali Express Стандард за Испорака/руски Ер/кина пост регистрирани воздух mail/e Packet/кина пост обичен мал пакет/DHL/EMS превозот начин зависи од вкупно пари на вашата нарачка 2.

Главните својства

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
N0048
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Лице
Бренд Име:
лов љубов
Материјал:
Метал
Телото Накит Тип:
Носот Прстени & Studs
Тип На Објект:
Пирсинг Septo
Тип На Производ:
лажни пирсинг septo
Опис На Производот:
носот прстен лажни пирсинг septo
Функција:
индискиот носот прстен
Клучни зборови:
Пирсинг Septo
плоча:
нема штета за човечкото тело

Избор на купувачот