.

.

Крстот Природни Кристал Кожен Сидро Нерѓосувачки Челик Внатрешно Навој Завртка Микро Кожата Нуркачи Кожен Сидро Пирсинг Накит

Крстот Природни Кристал Кожен Сидро Нерѓосувачки Челик Внатрешно Навој Завртка Микро Кожата Нуркачи Кожен Сидро

DEN 147.00 DEN 183.36

Износ
Во форма достапна за нарачката


Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Големина: 9mm*5mm
Полски : Висок Полски Сјајни
Материјал : Направен со 316 L Хируршки од Нерѓосувачки Челик и се ААА Кубни Циркони, Еко-пријателски метал
Материјал, Боја : Сребрена
Цел Бесплатен превозот за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (Без Следење на Информации)
Испорача : 14-30 дена
Цел > UD $7 Бесплатен превозот за Кина Пост Воздух Пошта (Вклучувајќи и)
Цел > UD $5 Бесплатен превозот за e Packet (Само во сад), Реализација : 7-15 дена

Главните својства

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ZS
Број На Модел На:
водител на дермални
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Телото Накит Тип:
Прскалки & Сокриј-тоа Накит
Обликотшема:
Крстот
Материјал:
Кубен Циркони
Големина:
9mm*5mm
Тип:
Внатрешно Навој Тело Накит
ПОВРШИНА:
Високи Полски Сјајни
Материјал:
Нерѓосувачки Челик , Кубен Циркони
боја:
Сребро.
Објектот:
Кожен Пирсинг Сидро
Пол:
Жените , Девојка , Мажи ,Љубовници , Двојка , Девојка пријатели
Обликот:
Крстот
клучен збор:
Кожата Нуркач Кожен Пирсинг
Количина:
1 Пар Крстот Кожен Сидро

Избор на купувачот