.

.

250cc Автентични Yixing Teapot Бамбус Тенџере Господар рачно изработени Пурпурна Глина Зелена Кал Пијалак Чај Zisha Чај Сет Чај Создателот Литургија Teaware

250cc Автентични Yixing Teapot Бамбус Тенџере Господар рачно изработени Пурпурна Глина Зелена Кал Пијалак Чај

DEN 9216.00 DEN 13962.72

Износ
Во форма достапна за нарачката


Бренд ZEETOON Материјал Пурпурна глина руда Зелена Кал Име Yixing Teapot Бамбус Тенџере Занает Сите рачно изработени, Резба Големина на СЛ. Капацитет : 250cc Пакет Листа 1 PC Teapot (Без Teacup) Пакување Безбедност Пакување области на Примена Чај Соба Дневна Соба Канцеларија

Главните својства

Бренд Име:
ZEETOON
Материјал:
Виолетова Глина
Капацитет:
201-300ml
Автентични Yixing Teapot:
Кинески Здравствени Пурпурна Глина Чај Тенџере
Големина:
14*8*9cm
Чај Тенџере Капацитет:
250cc Tieguanyin Чај, Puer Чај, Dahongpao Чај, Кунг Фу Чај, Црн Чај
Виолетова Ронки Кал:
Виолетова глина руда Зелена Кал
Господар Занаети:
Сите рачно изработени
Литургија Место на Потекло:
Yixing
вода дупки:
7 дупки
Чај поставите Yixing Чај Тенџере:
Креативни Zisha дома декорација
Пакувањето вклучува:
1PC Teapot (Без Teacup)
Безбедно пакување:
Подарок за Пријател, Семејство, Шеф, Роденденски Подарок, Луѓето Кои Пијат Чај

Избор на купувачот