.

.

Новиот Кинески стил таванот светилка имитира класичните крпа lotus светлина тремот коридор дневна соба teahouse restaura lumina

Новиот Кинески стил таванот светилка имитира класичните крпа lotus светлина тремот коридор дневна соба teahouse

DEN 11994.00 DEN 11994.24

Износ
Во форма достапна за нарачката


Таванот светлина тип : крпа таванот светлина
Светлината главен материјал : железо
Боја класификација : 40 * 40 * H45cm 50 * 50 * H45cm обичај други големина боја контакт со сервисот!
Абажур Главен Материјал : Крпа
Извор на светлина тип : ЛЕР заштеда на енергија светилка
Зрачењето област : 10㎡-15㎡
Напон : 110 V ~ 240 V (вклучувајќи)
Достапен простор : дневна соба и трпезарија спалната соба друг / други балкон мала спална соба aisle сала за состаноци мала дневна соба
Стил : Современ Кинески

Главните својства

Wattage:
40 X H45CM, 50 X H45CM
Тип На Објект:
таванот светла
Гаранција:
A1
Примена:
Foyer,Кревет Соба,Трпезарија,Студија
Осветлување Област:
10-15square метри
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No
Карактеристики:
A147852
Број На Модел На:
Z201706210944
Стил:
Арт Деко
Употреба:
празник
сертификација:
CCC
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
База Тип:
E27
Тело Материјал:
Железо
Техника:
Перфориран
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Прекинувач:
Никој
Материјал:
Платно
Напон:
90-260V
Бренд Име:
WINZSC
Заврши:
Никој
Е dimmable:
No
Извор На Енергија:
AC

Избор на купувачот