.

.

Паркинг видео задна камера во табличка за да се поврзете DVD/монитор за автомобил 1 HD камера + 2 сензор embeded рамка Европската лиценца

Паркинг видео задна камера во табличка за да се поврзете DVD/монитор за автомобил 1 HD камера + 2 сензор embeded

DEN 1860.00 DEN 2066.88

Износ
Во форма достапна за нарачката

Погоден за сите Euopean автомобил, ЕУ табличка големина : 522*115
Опис
Европската табличка Видео камера паркинг сензор
Камерата Спецификација
Тековната Потрошувачка
78m A
Напојување
DC 12 V (Опсег 6-18 V)
Сензор IC
Pixel Plus PC3089
Ефективни Пиксели
720x480
Кодирање
Резолуција
600 ТВ линии
Агол На Гледање
H 100 степен
Минимална осветлување
0.C)
Боја на каросеријата
RGB
Микрофон
без
Ноќ Визија
под малку бела светлина
Ноќно Гледање На Далечина
3 метар под малку бела светлина
Сензор Спецификација
Откривање На Далечина
0. Прикажи боја на OSD цифра, паркинг линија факултативна на екранот
3.
добредојдовте на нашиот мода продавница
Паркинг видео задна камера во табличка за да се поврзете DVD/монитор за автомобил 1 HD камера + 2 сензор embeded рамка Европската лиценца за паркинг детектор 12 V за било кој автомобил стил, зошто да се купи овој вид ? A : Камера агол, може да се прилагоди Б : 2 сензор + 1 HD камера во Еу табличка рамка C : Лесно DIY инсталирате Нема дупка штета
Опис
1. Мерка растојание од 0.0 метар
Ултразвучно Фреквенција
40 KHz
сензор Количина
2
Димензии
Камерата Кабел
60см
Моќ Кабел
100cm
Видео Кабел
600cm
сакаат да бидат Среќни, шопинг
. Аларм со BI-BI
6. Овој систем се Комбинираат два сензори и една камера, покажуваат слика и растојание на следење или DVD екранот
2. High definition камера и од страна на ангел
5.01 Лукс
ТВ систем
ПАЛ default(опција NTSC)
Слика
Огледало
ИНФРАЦРВЕНАТА светлина
без
Упатства
Yes
Водоотпорен Оценка
IP67
Температурата На Работа
(-20 - 75 сте.

Главните својства

Тип На Објект:
Регистрација Плоча Држач
Објектот Тежина:
0.78kg
Модел Година:
18
Објектот Должина:
52.2cm
Материјал:
ABS
Функција:
Паркинг Задна Камера
Бренд Име:
JMANEYES
Име На Модел:
c-6879898s
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Шема:
ништовни
Објектот Висина:
0cm
Објектот Ширина:
11.5cm
Регистрација Плоча паркинг задна камера :
1 HD камера+2 сензор во Licenese плоча

Избор на купувачот